Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 12:19:27

Міжвідомча взаємодія

14.04.2018   09:51

12 квітня відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобіганню насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.

Заступник міського голови Прилук з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко довела до відома присутніх необхідність вдосконалення міжвідомчої взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

В рамках порядку денного старший інспектор з ювенальної превенції сектора превенції Прилуцького відділу поліції головного управління Національної поліції в Чернігівській області Тетяна Пироженко звітувала про роботу служби за перший квартал поточного року щодо профілактики насильства в сім'ї.

Про роботу Прилуцького міського центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді щодо інспектування сімей, в яких виявлено випадки скоєння домашнього насильства, інформувала начальник відділу соціальної роботи Людмила Босак.

Про заходи, що здійснюються у навчальних закладах міста з профілактики булінгу звітувала спеціаліст І категорії управління освіти міської ради Леся Сайко.

Про внесення пропозиції щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” Деркач О.П. та Онанко Т.М., клопотання щодо надання допомоги в поліпшенні житлових та соціально-побутових умов багатодітних сімей, де виховується 5 і більше дітей доповідала головний спеціаліст у справах сім'ї та молоді міської ради Олена Опанасенко.


Прес-секретар Прилуцької міської ради Любов Рубан

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини