Завершено розслідування стосовно начальника відділення прикордонної служби відділу прикордонної служби "Добрянка", обвинуваченого у одержанні неправомірної вигоди
Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно начальника відділення прикордонної служби відділу прикордонної служби «Добрянка», обвинуваченого у одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).
Слідством установлено, що посадовець одержав від фізичної особи 6750 грн. неправомірної вигоди за сприяння у незаконному ввезенні на територію України цигарок білоруського виробництва у кількості 450 блоків.
Правоохоронцями зловмисника викрито у січні поточного року безпосередньо після отримання хабара.
Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
Довідково: санкція ч. 1 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression