Презентація виставкової експозиції “Сіверщина. Блокпост Пам’яті"
12 квітня в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва відбулася презентація виставкової експозиції “Сіверщина. Блокпост Пам’яті".
Присутні були зосереджені і урочисто уважні, бо зустрілися з ГЕРОЯМИ сьогодення, з історіями життя та подвигу у жертовній любові до України.
Представники Обласного Департаменту Освіти, Національної Гвардії України, родини ВОЇНІВ, полеглих в російсько-українській війні, керівництво Палацу та гості уважно слухали розповіді юних екскурсоводів про ГЕРОЇВ.
Дитяча інформаційна агенція “Крила”, під керівництвом В. Лисиці заслуговує на щиру подяку за фаховість. Сьогодні ми всі разом,розповідаючи про героїчних захисників та слухаючи розповіді, зробили маленький крок до перемоги у гібридній війні .
Доброї дороги “Сіверщина. Блокпост Пам’яті”.
Людмила Житнікова
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».