Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 10:18:20

За вбивство винну особу засуджено до 9 років позбавлення волі

13.04.2018   07:56

Вироком Менського районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

У судовому засіданні прокурором доведено, що у листопаді 2017 року раніше судимий за злочини проти життя та здоров’я особи та проти громадської безпеки обвинувачений, у ході сварки, що виникла під час вживання алкогольних напоїв з односельцем, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин наніс два удари сокирою в область голови.
    
У подальшому в результаті масивної крововтрати, яка настала внаслідок рубаних ушкоджень голови, потерпілий помер.
   
Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки вчиненого злочину, негативної характеристики за місцем проживання обвинуваченого, визнання вини у повному обсязі суд призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Відповідно до ст. 71 КК України до призначеного покарання частково приєднано невідбуту частину покарання за попереднім вироком та призначено остаточне у вигляді 9 років 1 місяця позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

23 лютого: цей день в Україні і світі

23 лютого: цей день в Україні і світі 08:57

День 1461 Російська агресія - Day 1461 Russian aggression

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини