Голова Апеляційного суду Чернігівської області пішов у відставку
Вища рада правосуддя звільнила за власним бажанням та у відставку ще 10 суддів. Серед іншого — голову Апеляційного суду Чернігівської області Садіга Тагієва.
Тепер в цій установі мають обрати нового очільника. До того часу ці обов’язки виконуватиме Геннадій Салай.
Нагадаємо, що С.Тагієв розпочав суддівську кар’єру у 1992 році, ставши народним суддею Рубіжанського міського народного суду Луганської області.
1999-го призначений суддею Луганського обласного суду безстроково. У листопаді 2001 р. обраний заступником голови Апеляційного суду Луганської області, головою судової палати в цивільних справах.
У 2010-му переведений на посаду судді Апеляційного суду Чернігівської області, який очолив у грудні того ж року і залишався на цій посаді до виходу у відставку.
С.Тагієв - заслужений юрист України, кандидат юридичних наук.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.