Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 07:53:40

Міський голова доручив перевірити роботу КП “Центральний парк культури та відпочинку”

12.04.2018   09:21

Міський голова Владислав Атрошенко поставив завдання перевірити господарську діяльність міського парку. Зокрема, на яких умовах там знаходяться заклади харчування та приватні атракціони і чи всі кошти від продажу квитків надходять на рахунки комунального підприємства. Також міський голова поставив завдання вже цього року розпочати використання касових апаратів під час продажу квитків.

Про це він заявив на розширеній нараді, 10 квітня, під час доповіді директора комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку» про його роботу. Сумніви у Владислава Атрошенка викликали фінансові показники роботи ковзанки на Красній площі, адже за словами директора КП “Центральний парк культири та відпочинку” Володимира Хольченкова, в лютому в день було продано в середньому 72 квитки.

Вартість квитка у парку Чернігова залишається найнижчою серед інших міст України. Покататися на міській ковзанці на Красній площі також було дешевше, ніж у інших обласних центрах країни – близько 45 грн (у інших містах – понад 60 грн).

Міський голова зауважив, що ціни на атракціони у Чернігові дійсно мають бути нижчими, ніж в інших містах країни, адже й рівень зарплати чернігівців є дещо нижчий, ніж в цілому в Україні. Він також наголосив, що в першу чергу мають бути дотримані питання безпеки, адже атракціони в парку вже не нові, і доручив перевірити, на яких умовах працюють деякі атракціони, які не є власністю міста.

Традиційно перед відкриттям нового сезону проводиться комплексна перевірка безпеки всіх атракціонів, за результатами якої підприємство отримує дозвіл на їх роботу.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини