Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 14:06:22

На Чернігівщині скутеристи навчали малюків

29.06.2012   18:06Агенцiя

Незвично провели святковий день вихованці дитячого будинку на Чернігівщині. У розпал літніх канікул на них чекав справжній урок. І від охочих потрапити на нього не було відбою.

У дитячому будинку, що неподалік Чернігова, сьогодні незвично гамірно. Ще зранку тут зустрічають жаданих гостей. І як ніколи чекають на заняття.

Олена Царюк, керівник відділу УДАІ в Чернігівській області:
– Сьогодні працівники ДАІ разом з представниками Чернігівського скутер-клубу завітали до дітей, які перебувають в обласному центрі реабілітації. Діти – це учасники дорожнього руху і від того, як вони зараз виконують правила руху, залежить їх майбутнє. Від охочих потрапити на імпровізований урок безпеки руху немає відбою. Щоби ближче познайомитись із омріяним видом транспорту, дітвора готова вчитися і день, і ніч.

Сергій Маслюк, представник Чернігівського скутер-клубу:

– Сегодня мы им рассказали, что такое есть скутер, так как они еще маленькие. В дальнейшем вырастут и, возможно, у кого-то появится мототехника. Мы до них донесли правила вождения мототехники, поделились своими навыками.

– Як оце можеш упасти, так шлем есть, такі спеціальні рукавиці есть. Кофта спеціальна, штани. Щоб як водітєль падає, щоб захищало тулуб і усе, і голову, й руки.
Після теорії – практика. Щоправда, поки на місці пасажира. Коли ж залізні коні стали на припоні, їхні малі сідоки вмить перетворилися на пішоходів. Такі ж бо правила.
Олена Царюк, керівник відділу УДАІ в Чернігівській області:

– Ми нагадали їм про правила безпечної поведінки на дорозі, продемонстрували їм соціальні ролики з безпеки дорожнього руху в форматі мультиплікаційному. Щоб облаштувати куточок дорожнього руху, всі діти отримали тематичну розмальовочку по безпеці дорожнього руху.

Усім, хто відзначився на занятті – від гостей цінні подарунки. А насамкінець уроку кожен з дітей склав справжню дорослу присягу.
– Ми принімали клятву пішохода. Мы не должны нарушать правила дорожного движения.
– Нельзя перебігати, коли їде машина по дорозі.
– Переходить через знаки треба акуратно, подземні знаки есть.
– Не буду нарушать дорожні правила, буду переходити дорогу по зебрі. Там де світлофор.

Андрій Герко, Сергій Бриль
http://ntn.ua/uk/news/society/2012/06/29/8244

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.