Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 06:46:23

Засідання обласної комісії з вивчення трагічної загибелі дитини на Ніжинщині: висновки та прийняті рішення

07.04.2018   10:20

Підсумкове засідання спеціальної обласної комісії з вивчення обставин загибелі дитини в с. Мильники Ніжинського району відбулося 5 квітня під керівництвом заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Наталії Романової.

У роботі комісії взяли участь керівники Департаменту сім’ї, молоді та спорту, Служби у справах дітей, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правоохоронці, а також громадські активісти.

Члени комісії озвучили результати детального вивчення роботи підвідомчих органів та служб, відповідальних за здійснення соціального супроводу та захист прав дітей у сім’ї, в якій сталася трагедія.

Комісія прийняла рішення про проведення службових розслідувань стосовно дій працівників обласних структур, які здійснювали методичне забезпечення відповідних місцевих підрозділів та контроль за їх діяльністю.

Також напрацьовані пропозиції керівництву Ніжинської районної державної адміністрації щодо притягнення до відповідальності всіх дотичних до роботи з сім’єю посадових осіб РДА та соціальних працівників: звільнення із займаних посад начальника служби у справах дітей, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівця із соціальної роботи, оголошення догани завідувачу сектору сім’ї, молоді та спорту РДА.

Члени комісії також вважають, що голова виконавчого комітету Колісниківської сільської ради та працівники районного відділу поліції проігнорували вимоги законодавства у сфері охорони дитинства та запобігання домашньому насильству. Тож необхідно надати правову оцінку їхнім діям з боку правоохоронних органів.

Окрім цього, комісія ухвалила рішення про активізацію взаємодії служб у справах дітей, соціальних служб, органів охорони здоров’я, освіти, правоохоронних органів, сільських, селищних, міських рад та громадськості щодо реагування на випадки насильства та жорстокого поводження з дітьми, а також посиленні контролю за виконанням цих функцій та методичного забезпечення з боку профільних обласних структур.

Акцент також на розвитку на відповідних територіях послуг патронату над дітьми, мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Наприкінці Наталія Романова наголосила на персональній відповідальності всіх посадових осіб, які здійснюють соціальний захист дітей та підтримку сімей:

– Ми маємо спільно подбати про безпеку та благополуччя кожного маленького жителя Чернігівщини і не допустити повторення подібних трагедій.


За інформацією Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.

Відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради

Відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради 13:06

26 листопада відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради VIII скликання.

Прилуки: триває осіннє прибирання міста

Прилуки: триває осіннє прибирання міста 13:00

Працівники комунальних служб та жителі приватного сектору і багатоповерхівок прибирають опале листя, рештки городництва та обпилюють дерева і кущі.

Ніжин: відбулося засідання позачергової 2 сесії міськради

Ніжин: відбулося засідання позачергової 2 сесії міськради 12:50

27 листопада відбулося засідання позачергової другої сесії міської ради VIIІ скликання під головуванням міського голови Олександра Кодоли.