Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 11:49:58

У Чернігівській області розпочалося втілення пілотного проекту "Рука допомоги"

05.04.2018   16:06Агенцiя

Мета проекту — допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.

Пілотний проект «Рука допомоги» реалізується в Україні з 1 грудня 2016 року в Львівській, Полтавській та Харківській областях. Враховуючи його позитивні напрацювання, Урядом вирішено продовжити строк дії проекту до 31 грудня 2018 року і поширити досвід ще на три регіони: Житомирщину, Донеччину та Чернігівщину. Відтак, в нашій області до проекту долучилася Кіптівська сільська об’єднана територіальна громада.

4 квітня саме її жителі, родини яких мають статус малозабезпечених, та внутрішньо переміщені особи разом з керівництвом громади та старостами взяли участь у розширеному засіданні з представниками служби зайнятості, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, управління соціального захисту населення Козелецької райдержадміністрації.

Зокрема, на заході були присутні заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Роговець, заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Наталія Сторожева та директор Козелецького районного центру зайнятості Галина Воробей.

Жителів громади ознайомили з умовами участі в проекті, акцентувавши увагу на його перевагах, переліком потрібних для цього документів.

Зокрема, йшлося про те, що учасниками можуть бути непрацюючі працездатні громадяни з малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщені особи. Їм пропонуються безвідсоткова поворотна фінансова допомога (безвідсотковий кредит) для закупівлі обладнання та матеріалів з метою організації власного бізнесу; допомога в працевлаштуванні, зокрема, на нові робочі місця; участь в оплачуваних громадських роботах.

«Людина, яка отримує соціальну допомогу та тривалий час не працює, втрачає мотивацію до праці і навіть не прагне знайти роботу, - сказав Сергій Роговець і закликав учасників заходу не проґавити шанс змінити своє життя на краще, визначитися з формою участі в пілотному проекті та повернутися до активної трудової діяльності.

Останні новини Чернігівщини

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.

Обласний філармонійний центр підсвічується

Обласний філармонійний центр підсвічується 11:21

Будівля Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм стає яскравішою.

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань?

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань? 11:14

Напередодні відкриття сезону полювання на копитних звірів (дикого кабана, козу, косулю), який розпочнеться на Чернігівщині 24 жовтня, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області попереджає про зростання ризику занесення з дикої фауни у населені пункти області, в тому числі і в господарства усіх форм власності, особливо небезпечних хвороб тварин.

"День тиші" перед місцевими виборами-2020: що це значить і чого не можна робити 11:04

Цього дня дозволено тільки поширення інформації про вибори, заклики брати участь у них і роз'яснення порядку голосування.