Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:22:58

Зношена інфраструктура чернігівської каналізації знову нагадує про себе

05.04.2018   13:41

Цього разу через наїзд маршрутки провалився асфальт на вулиці Олександра Молодчого. З пасажирів ніхто не постраждав.

Причиною руйнації асфальту стало підмивання талими водами ділянки зношеного каналізаційного колектору, який Водоканал перекрив ще напочатку року через недоцільність проведення ремонту.

Залізобетонна труба колектору була прокладена ще у 1976-му році, повністю зруйнована і потребує термінової заміни. Міняти доведеться приблизно 860 метрів колектора.

Щоб прокласти на його місці якісну пластикову трубу діаметром 600 міліметрів, а потім заасфальтувати дорогу знадобиться близько 25 мільйонів гривень.

А поки з бюджету виділятимуть кошти і готуватимуть проектну документацію, цю ділянку вулиці треба буде перекрити, - наголошують фахівці.
 

КП "Чернігівводоканал"

Останні новини Чернігівщини

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.

Обласний філармонійний центр підсвічується

Обласний філармонійний центр підсвічується 11:21

Будівля Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм стає яскравішою.

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань?

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань? 11:14

Напередодні відкриття сезону полювання на копитних звірів (дикого кабана, козу, косулю), який розпочнеться на Чернігівщині 24 жовтня, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області попереджає про зростання ризику занесення з дикої фауни у населені пункти області, в тому числі і в господарства усіх форм власності, особливо небезпечних хвороб тварин.