Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 13:02:29

Про розгляд звернень громадян фіскальною службою області

05.04.2018   12:38Агенцiя

Впродовж 1 кварталу 2018 року до податкових органів та митниці ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 95 індивідуальних письмових звернень та 1 колективне від 97-ми громадян.

За результатами розгляду: надано роз'яснення на 70 звернень, вирішено позитивно – 11, відмовлено у задоволенні - 2, переслані за належністю – 2, на стадії розгляду перебуває 11 звернень.

За ознакою надходження всі 96 звернень первинні.

Повторних звернень не надходило.

У 89 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 3 звернення - стосувались діяльності центральних органів виконавчої влади, 2 - діяльності місцевих органів виконавчої влади, питання праці та заробітної плати порушувались у 1 зверненні.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом обласної фіскальної служби та митниці проведено 21 особистий прийом громадян (в т.ч. 1 – колективне). На особисті прийоми звернулось 7 підприємців, 3  пенсіонера, 5 безробітних, 1 фізична особа, що проводить незалежну професійну діяльність та 6 громадян, соціальний стан яких не визначено.

На особистих прийомах питання стосувались плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, відмови в отриманні реєстраційного номера облікової картки платника податків, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.