Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 22:10:05

Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Академією Державної пенітенціарної служби та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області

05.04.2018   10:16Агенцiя

4 квітня на базі Академії Державної пенітенціарної служби відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Академією, в особі ректора Олексія Тогочинського, та Регіональним центром, в особі директора Ірини Протченко.

Метою цього Меморандуму є співпраця та обмін інформацією і досвідом в межах відповідних функцій і повноважень Сторін, здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права, розширення можливостей отримання безоплатної правової допомоги, розвитку адвокатури, захисту прав і свобод людини та громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди дотримання загальноприйнятих норм і принципів.

Задля досягнення мети цього Меморандуму Сторони домовилися про співпрацю у таких напрямах:

    Обмін інформацією про плани діяльності, проекти і програми в межах меморандуму;
    Створення єдиного інформаційного простору у сферах спільної діяльності, які представляють взаємний інтерес;
    Розробка спільних наукових ресурсів, пропозицій і рекомендацій щодо проектів законів та інших нормативно-правових актів, робочих навчальних програм і планів дій тощо;
    Проведення спеціальних консультацій з метою вироблення узгодженої позиції Сторін щодо вирішення найбільш гострих та актуальних проблем у сфері реалізації конституційного принципу верховенства права, сприяння розвитку правосвідомості громадян з питань реалізації та захисту їхніх прав та свобод, розвитку адвокатури, юридичної професії та історико-правових досліджень розвитку інституту адвокатури;
    Проведення спільних наукових і практичних конференцій, симпозіумів, семінарів, круглих столів, тренінгів, а також інших заходів;
    Підготовка колективних наукових монографій, науково-практичних робіт, збірників наукових статей, збірників документів, альманахів, науково-довідкових видань тощо;
    Розробка і впровадження в освітній процес Академії Державної пенітенціарної служби вибіркових начальних дисциплін з історії становлення та розвитку інституту адвокатури, відкриття тематичних кабінетів та аудиторій;
    Організація навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області згідно з планом навчального процесу та з дотриманням вимог чинного законодавства України;
    Реалізація інших освітніх, наукових, соціальних, проектів, у тому числі міжнародних, спрямованих на розвиток співробітництва між Академією Державної пенітенціарної служби та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

У заході взяли участь керівництво Академії Державної пенітенціарної служби та Регіонального центру, директори та працівники місцевих центрів, адвокати.

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини