Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 4 квітня до 8:00 5 квітня.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі.
Гідрологічна ситуація:
На всіх річках області спостерігаються підйоми рівнів води весняної повені та процеси руйнування льодового покриву.
На р. Дніпро біля с. Дніпровське, р. Снов біля м. Сновськ, р. Білоус біля с. Кошівка та на р. Удай біля м. Прилуки вода на заплаві.
Рівень води в р. Білоус біля с. Кошівка Чернігівського району за добу знизився на 41 см.
Для допомоги власникам приватних домогосподарств щодо відкачування талих вод з підвальних приміщень і подвір’їв зареєстровано 9 випадків залучення техніки та особового складу підрозділів управління ДСНС України у Чернігівській області.
Станом на 6 год. 5 квітня в межах садівничих товариств "Перемога", "Авангард", "Механізатор" та "Айстра", які розташовані на території Новобілоуської сільської ради (Чернігівський район), залишаються підтопленими садові ділянки на загальній площі близько 10 га.
Стан доріг:
- на автодорозі Київ-Суми-Юнаківка (від 189км. + 200м. до 189 км. + 800 м.) між с. Олексинці Срібнянського району та с. Березівка Талалаївського району внаслідок інтенсивного танення снігу та підйому рівня ґрунтових вод сталося руйнування узбіччя проїжджої частини загальною протяжністю 600 м та дорожнього покриття на площі 160 кв. м. Для проведення відновлювальних робіт протягом доби залучалося 3 одиниці спеціальної техніки та 5 працівників Філії "Срібнянський райавтодор" ДП "Чернігівський облавтодор". Рух транспорту забезпечени;
- внаслідок підйому рівня води в р. Снов стався перелив ґрунтової дороги між с. Великий Дирчин та с. Малий Дирчин Городнянського району на ділянці довжиною 30 м та глибиною 60-70 см (відмітка рівня води початку затоплення населених пунктів - 362 см). В с. Малий Дирчин обліковуються 32 садиби (30 чоловік місцевого населення), об'єкти соціальної сфери відсутні. Сполучення здійснюється за допомогою автотранспорту підвищеної прохідності.
- в зв'язку з початком льодоходу на р. Десна розведено понтонний міст в м. Новгород-Сіверський. Порушено пряме транспортне сполучення з с. Бирине, с. Підгірне та с. Прокопівка Новгород-Сіверського району. Сполучення здійснюється через м. Шостка Сумської області.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 9 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 4 квітня до 20 години 5 квітня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південний 5-10 м/с. Температура по області вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 12-17º тепла. По Чернігову температура вночі 0-2º тепла, вдень 14-16º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.