Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 13:29:54

Владислав Атрошенко: Ліцей побуту може переїхати, але скорочень не буде

31.03.2018   09:51Агенцiя

Жодного скорочення або реорганізації в Чернігівському професійному ліцеї побуту не планується. Про це проінформував депутатів сьогодні на сесії міської ради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Він підкреслив, що не розглядається жодних питань ні про скорочення викладачів, ні адміністрації, ні учнів, ні переліку спеціальностей.

Теоретично зараз розглядається питання про переміщення цього навчального закладу зі збереженням його юридичного статусу в інше приміщення – на вулицю Козацьку, де працює училище з аналогічним набором спеціальностей. У такому разі в тому приміщенні працюватимуть два навчальні заклади, зберігаючи кожен свою структуру і статус окремих юридичних осіб:

-  Приміщення, в якому знаходиться ліцей, розраховане на 840 учнів. Навчається фактично там до 200. База є достатньою в аналогічному, з аналогічними спеціальностями, училищі побуту на Козацькій. Тому, можливо, цей ліцей змінить адресу. Такий варыант розглядається. Але практично при цьому не відбудуться ні скорочення, ні зменшення набору або інших речей, яких люди бояться. Вони не будуть юридично об’єднані – вони можуть знаходитися фізично за однією адресою. При цьому буде достатньо і матеріальної бази для навчання, і всього іншого, - уточнив міський голова.

На підтвердження того, що ніяких скорочень не планується, він додав, що по окремих спеціальностях зараз розглядається навіть збільшення набору учнів.

- Я прошу представників депутатів просто розуміти, що сьогодні вартість утримання приміщення на Ушинського, про яке йдеться – приблизно 6 мільйонів гривень на рік. І ми або рахуємо ці кошти, або «живемо красиво, але недовго», - додав він.

Також Владислав Атрошенко торкнувся питання про замовлення підготовки робітничих кадрів безпосередньо роботодавцями. Про необхідність такого механізму неодноразово говорили і сам міський голова, і роботодавці, і депутати. Міський голова підтвердив бажання і готовність Чернігова отримувати такі замовлення і реагувати на них. Але бажано, щоб вони були більш чітко сформульованими по необхідних роботодавцю кількості студентів і спеціальностях.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини