Набрало законної сили рішення суду, яким задоволено позов прокуратури про скасування державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва в історичній частині міста Чернігова
Постановою Київського окружного адміністративного суду залишено без змін рішення Чернігівського окружного адміністративного суду, яким задоволено позов прокуратури області в інтересах держави в особі Чернігівської міської ради до бюро технічної інвентаризації та управління адміністративних послуг стосовно скасування рішення про державну реєстрацію права власності за приватною структурою на об’єкт незавершеного будівництва, розташованого у м. Чернігові.

Вжиття заходів прокурорського реагування представницького характеру здійснено з метою усунення порушень вимог земельного законодавства, які виникли внаслідок фактичного позбавлення володіння, користування і розпорядження територіальною громадою міста Чернігова спірною земельною ділянкою.
Заявленню позову органами прокуратури передувало визнання в судовому порядку недійсним договору оренди земельної ділянки, на підставі якого ще у 2011 році у користування одному з господарюючих суб’єктів передано під забудову земельну ділянку на території архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».
За рішенням суду, яке набрало законної сили, визнано протиправним та скасовано рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, згідно з яким за приватним товариством зареєстровано право власності на об’єкт незавершеного будівництва: Готельно-туристичний комплекс «Дворянське зібрання», що знаходиться на Чернігівському Валу та тривалий термін залишається недобудованим.
Прес-служба прокуратури області
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.