Поліція перекрила канал відправки українок в сексуальне рабство за кордон
Відділом боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Чернігівщини разом з оперативним відділом Чернігівського прикордонного загону задокументована група осіб, яка протягом року вербувала і переправляла до Об’єднаних Арабських Еміратів українських дівчат для їх подальшої сексуальної експлуатації.
До складу злочинної групи входили двоє чернігівців та приймаюча сторона – громадянка ОАЕ. За кожну переправлену дівчину чернігівцям переказували з Еміратів $1000.
Дівчатам обіцяли велику платню в доларах США. Вони не платили за оформлення документів, проживання та покупку квитків. Натомість ці гроші мали вираховуватися з платні дівчат в Еміратах.
Жриць кохання в Арабських Еміратах вивозили до нічних клубів, де їх пропонували клієнтам розважальних закладів.
Наразі поліцією разом з оперативним відділом Чернігівського прикордонного загону встановлені четверо потерпілих, двох з яких зняли з літака в аеропорту «Жуляни» під час спроби перетину державного кордону.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 149 Кримінального кодексу України (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) - караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression