Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 20:26:03

Реанімація новонароджених отримала “Надію 2”

28.06.2012   12:07Агенцiя

27 червня в ресторанному комплексі “Градецький” відбулася підсумкова прес-конференція організаторів “Шляпної вечірки” з Катею Осадчою. Під час заходу ініціатори свята вручили завідуючому реанімації новонароджених та недоношених дітей високочастотний електрохірургічний апарат “Надія 2”, а також будівельні матеріали для розширення відділення інтенсивної терапії новонароджених Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Підсумкова прес-конференція організаторів “Шляпної вечірки” з Катею Осадчою

Підсумкова прес-конференція організаторів “Шляпної вечірки” з Катею Осадчою

“Вечірка, котра відбулася 25 квітня продемонструвала ще раз, що в нашому місті є нейбайдужі люди, котрі хвилюються за долю його мешканців. Кошти зароблені під час світського заходу, а це майже 17 тисяч гривень були витрачені на придбання апарату “Надія 2. Ми вважаємо це корисною справою і будемо реалізовувати подібні акції і в майбутньому”, – заявила Оксана Голубова, директор ресторанного комплексу “Градецький”.

“Я хочу ще раз подякувати всім партнерам заходу. Також всім учасницям показу капелюшків Каті Осадчої і всім, хто долучився до цього благодійного заходу. Мені дуже приємно, що нам вистачило зібраних коштів і ми змогли придбати всі матеріали та обладнання, які лікарня потребувала. Дякую всім лікарям за те, що вони кожен день ратують наших дітей. ” – заявила організатор заходу Ірина Должикова.

На прес-конференції виступила і Людмила Іваненко. Саме вона зробила найбільший благодійний внесок, придбавши капелюх Каті Осадчої за 5 100 гривень. “Чи планувала я брати участь у акціоні? Звичайно, ні. Ми навіть про це і не знали, коли йшли на свято. Коли стало відомо про аукціон, то лот я придбала не лише через те, що він належав Каті Осадчій. Дле мене була важлива благочинність. Я хотіла допомогти. Залишити часточку себе дітям”, – заявила викладачка педагогічного університету.

Михайло Клим, завідувач реанімаційним відділенням для новонароджених, подякував організаторам. За його словами 9% дітей, котрі проходять через відповідне відділення потребують хірургічного втручання. “Придбаний апарат буде використовуватись у хірургії новонародженному. Для того аби зменшити крововтрати під час оперативного втручання. Це як зварка. Уявіть собі ми оперуємо дітей вагою 2,5 кілограма. Об’єм циркулюючої крові там зовсім маленький. Якщо буде 10-15 мілілітрів кровотрата, то можна і не врятувати дитину”, – заявив медик. Надані будматеріали будуть використанні у ремонтних роботах для розширення відділення інтенсивної терапії новонароджених Чернігівської обласної дитячої лікарні з 8 до 12 ліжечок.

Нагадаємо, благодійна світська подія “Шляпна вечірка” з Катею Осадчею відбулася 25 травня поточного року. Організаторами свята виступив рестораний компекс “Градецький” та святкове агенство Ірини Должикової “DIA”.

Експертний клуб "Чиста політика"

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.