За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито 42 злочини, з них: 2 пограбування, 1 крадіжка колективного майна, 14 крадіжок індивідуального майна, 1 факт викрадення автотранспорту, 1 факт спричинення тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, 11 фактів вилучення наркотиків, 1 факт вилучення боєприпасів, 3 факти порушення недоторканості житла, 1 факт підробки документів, 4 факти викрадання або вимагання документів, 1 факт втягнення н/л у злочинну діяльність, 2 факти привласнення або розтрати майна.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 29 водіїв з яких по Чернігову – 4, по Прилуках – 4, по Hіжину – 1, та ще 8 нетверезих скутеристів.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 299 адмінпротоколів, з них: 31 – за дрібне хуліганство, 141 – за порушення правил дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.