Затримано прикордонника під час одержання хабара. ВІДЕО
В рамках кримінального провадження, з класифікацією готування до злочину, на гарячому затримано інспектора Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Учора в рамках кримінального провадження, з класифікацією готування до злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України «Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище» на гарячому затримано інспектора Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України. Затримання хабарника проводилось співробітниками Управління внутрішньої та власної безпеки Адміністрації Державної прикордонної служби України під процесуальним керівництвом військової прокуратури Центрального регіону України.
Через посередника військовослужбовець отримав від громадянина України частину неправомірної грошової вигоди у розмірі 2800 гривень. Кошти він узяв за сприяння у працевлаштуванні вказаного громадянина на військову службу до прикордонного загону. Загальна сума неправомірної вигоди, яку зловмисник мав намір отримати за свої «послуги» складала 10 тисяч гривень. Для отримання коштів військовослужбовець залучив посередника – громадянина України.
Наразі стосовно порушника складено протокол про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади. Тривають невідкладні слідчі дії.
Відмітимо, що підрозділи внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби України активно протидіють спробам протиправних дій з боку військовослужбовців відомства. Вже неодноразово викривалися подібні випадки незаконного «сприяння» у працевлаштуванні. Наголосимо, що позиція Держприкордонслужби і надалі буде безкомпромісною до будь-яких корупційних проявів і зловживань, а курс на подолання корупції залишається незмінним.
" frameborder="0" allowfullscreen>
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.