У Чернігові відувся традиційний ярмарок "Що може жінка"
У Чернігові вже шістнадцятий рік поспіль проходить ярмарок "Що може жінка", присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру.
2 березня, в ТЦ «МегаЦентр» відбулося урочисте відкриття ярмарку, учасники якого мали можливість продемонструвати свій потенціал та свої творчі роботи з різних напрямків діяльності.
Від Чернігівської міської ради учасниць цього святкового заходу привітав начальник відділу соціально-економічного розвитку та підприємництва Управління економічного розвитку міста міської ради Володимир Бурдов.
Також були присутні заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Світлана Полторацька, Президент організації Ліги ділових та професійних жінок Ірина Дорожкіна.
Загалом у ярмарку взяли участь понад 70 чернігівських жінок. На виставці були представлені солодощі, картини, природні засоби для краси та здоров'я ручної роботи. Крім того, молоді майстрині робили модні зачіски та мейкап відвідувачам. А для дітей були організовані майстер-класи з приготування солодощів.
Цього року на ярмарку вперше проводиться конкурс серед майстринь на найкращий чернігівський туристичний сувенір. Ярмарок триватиме і сьогодні. Тож кожен охочий може протягом дня завітати та взяти участь у майстер-класах та інших конкурсах.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression