Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 16:18:12

Рятувальники вивільнили зі снігових заметів рейсовий автобус, 5 вантажних та 2 легкових автомобіля

28.02.2018   11:20Агенцiя

Впродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 7 разів залучались для надання допомоги водіям транспортних засобів, які внаслідок складних погодних умов потрапили у снігові замети.

28 лютого о 04:58 до Служби порятунку "101" у Талалаївському районі надійшло повідомлення про те, що біля с. Плугатар у снігові замети потрапили рейсовий автобус БАЗ А079 «Еталон» сполученням Талалаївка-Київ, в якому перебувало 11 пасажирів та легковий автомобіль "Skoda Octavia". Рятувальники 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Талалаївка автомобілем підвищеної прохідності оперативно вивільнили транспортні засоби зі складної ділянки дороги.
   
Відділенням Аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС України у Чернігівській області вивільнено 4 вантажних автомобіля, що потрапили у снігові замети біля сіл Моргуличі, Топчіївка, Боромики та Шестовиця Чернігівського району.
   
Загалом для надання допомоги водіям від УДСНС України у Чернігівській області залучалось 17 чоловік особового складу та 7 одиниць спеціальної техніки.


УДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини