На Чернігівщині затримали українця та росіянина, які заблукали у прикордонні
До відділу прикордонної служби «Гірськ» Чернігівського прикордонного загону від одного з місцевих жителів надійшла інформація про те, що селом Берилівка блукають двоє невідомих чоловіків.
Для перевірки отриманої інформації до прикордонного села було направлено групу реагування. За півгодини пошуків імовірних порушників у прикордонній смузі, неподалік від пункту пропуску «Сеньківка», охоронці кордону затримали двох невідомих, що не мали при собі жодних документів, які посвідчують особу.
В ході перевірочних заходів встановлено особи затриманих. Ними виявилися 37-річний громадянами Росії та 32-річний громадянин України.
Під час перевірки також з’ясувалося, що українець розшукується правоохоронними органами за скоєння кримінальних злочинів, передбачених статтями 152-1 «Зґвалтування» та 121-1 «Умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень» Кримінального Кодексу України.
Обох громадян притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму. Після чого українця передано співробітникам Городнянського відділення Національної поліції, а росіянина співробітникам Державної міграційної служби України для притягнення до відповідальності за порушення правил перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.