Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:35:40

Потенційні держслужбовці зустрілися з представниками органів влади Чернігівщини

22.02.2018   08:50Агенцiя

Зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова, які планують працювати в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, зустрілися представники облдержадміністрації та обласної ради 20 лютого.

Студенти навчатимуться в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 19 по 30 березня цього року за програмою «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи».

Як зазначив на своїй сторінці у мережі Facebook директор Центру Володимир Бойко, програма працює вже 15-й рік. За цей час її випускники стали заступниками директорів департаментів ОДА, начальниками відділів, працівниками генпрокуратури. Звісно, всі починали з конкурсів та посад спеціалістів, але цьому передувало навчання в Центрі.

Гарного початку роботи на ниві державної служби та ефективного продовження у цьому напрямку учасникам зустрічі побажала заступник керівника апарату ОДА Ірина Соломаха.

Студенти дізналися, зокрема, про перспективи для молоді, що відкриваються у зв’язку з реформою місцевого самоврядування.

Заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Ірина Галайко звернула увагу на переваги та гарантії для державних службовців, що стали можливими з прийняттям нового Закону України «Про державну службу», розповіла про умови участі в конкурсах на заміщення відповідних посад.

До речі, свої думки стосовно питання «Чим мене приваблює державна служба?» потенційні держслужбовці висловили під час анкетування. Вони також пройшли тестування на знання Конституції України і Закону «Про державну службу».

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини