Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:45:33

З 2017 чернігівці cплачують комунальні послуги за допомогою QR-коду

22.02.2018   08:15Агенцiя

До зручного звикаєш швидко. Саме тому чимало жителів Чернігова оплачують комунальні послуги в будь-якому зручному для них місці: з дому, з лавочки в парку чи навіть перебуваючи за кордоном - за допомогою сервісів Приват24.

Протягом 2017 року клієнти ПриватБанку на Чернігівщині здійснили понад 1,8 млн  платежів за комуналку, скориставшись ними.

“Останнім часом дуже популярна оплата комунальних за допомогою QR-коду, яку можна здійснити у 2 кліки зі смартфону за допомогою додатка Приват24, - розказала Тетяна Хавило, керівник Бізнесу платежів і переказів Чернігівського регіонального управління ПриватБанку. - Цей  QR-код можна побачити на платіжці, яку щомісяця отримують чернігівці, або ж на квитанції, після сплати комуналки через термінали самообслуговування.  Шаблон оплати зберігається, і наступного разу його можна провести ще швидше. Показники підтягуються  автоматично, також при потребі їх можна коригувати. Дуже зручно і швидко”.

Якщо у клієнта немає смартфону, нововведенням все одно можна скористатися у будь-якому відділенні ПриватБанку. Оплатити комуналку допоможуть співробітники банку за допомогою  робочих планшетів.

Використання QR-коду – це гарантія безпеки платежу та недопущення помилок у реквізитах. За даними статистики, щомісяця створюється 80 млн комунальних платежів і 170 тис. з них мають помилки у реквізитах. Щоб виправити їх (з`ясувати, хто і куди перерахував кошти, визначити вірного отримувача і повернути гроші), доводиться витрачати купу часу.

Використання QR-коду вдвічі скорочує час на створення платежу та економить ресурси постачальників послуг, адже не потрібно розбиратися з помилковими платежами. 

Нагадаємо, що сплатити комунальні послуги клієнти можуть у касах банку, терміналах самообслуговування та банкоматах ПриватБанку або за допомогою QR-коду і додатка Приват24.


Прес-служба ПриватБанку в Чернігові

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини