Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:06:27

Рятувальники надають допомогу місцевим пожежним командам

21.02.2018   13:57

Гасіння пожеж, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на початковій стадії їх розвитку - це пріоритетне завдання, як підрозділів ДСНС України так і протипожежних формувань, які почали створюватись в об’єднаних територіальних громадах країни.

Так, з метою підвищення рівня боєздатності та професійних навичок місцевих пожежних команд 20 лютого керівництво Менського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області та 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини  провели робочу зустріч з директором місцевої пожежної охорони Менської об’єднаної територіальної громади Анатолієм Фурманом.

Під час спілкування були обговорені питання взаємодії місцевих пожежних команд з пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС України, розроблено спільний план залучень сил та засобів, розглянуто стан утримання протипожежного водопостачання, укомплектування техніки аварійно-рятувальним обладнанням, забезпечення вогнеборців захисним одягом та спорядженням, а також надано допомогу в розробці службової документації.

На завершенні зустрічі начальник Менського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області Денис Луговський зазначив, що вживаються усі можливі заходи аби підрозділи місцевої пожежної охорони завжди перебували у боєздатному стані та були готові до виконання завдань по ліквідації пожеж і наданню допомоги населенню. А така співпраця з підрозділами ДСНС України допоможе в підвищенні рівня пожежної безпеки на селі та в створенні нової сучасної системи цивільного захисту громадян з професійними рятувальниками.


Управління ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.