Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 09:28:33

Рятувальники надають допомогу місцевим пожежним командам

21.02.2018   13:57

Гасіння пожеж, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на початковій стадії їх розвитку - це пріоритетне завдання, як підрозділів ДСНС України так і протипожежних формувань, які почали створюватись в об’єднаних територіальних громадах країни.

Так, з метою підвищення рівня боєздатності та професійних навичок місцевих пожежних команд 20 лютого керівництво Менського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області та 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини  провели робочу зустріч з директором місцевої пожежної охорони Менської об’єднаної територіальної громади Анатолієм Фурманом.

Під час спілкування були обговорені питання взаємодії місцевих пожежних команд з пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС України, розроблено спільний план залучень сил та засобів, розглянуто стан утримання протипожежного водопостачання, укомплектування техніки аварійно-рятувальним обладнанням, забезпечення вогнеборців захисним одягом та спорядженням, а також надано допомогу в розробці службової документації.

На завершенні зустрічі начальник Менського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області Денис Луговський зазначив, що вживаються усі можливі заходи аби підрозділи місцевої пожежної охорони завжди перебували у боєздатному стані та були готові до виконання завдань по ліквідації пожеж і наданню допомоги населенню. А така співпраця з підрозділами ДСНС України допоможе в підвищенні рівня пожежної безпеки на селі та в створенні нової сучасної системи цивільного захисту громадян з професійними рятувальниками.


Управління ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини