Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 08:56:13

Прокурор вимагає сплатити 800 тис. грн. до бюджету Менської міської ради

21.02.2018   07:53

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на захист економічних інтересів територіальних громад, зокрема, у сфері земельних правовідносин.

У ході реалізації представницьких повноважень, визначених ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» встановлено, що одним з приватних підприємств використовуються дві земельні ділянки загальною площею майже 20 га в межах м. Мена з порушенням вимог законодавства.

Як встановлено прокурором, суб’єкт господарювання, порушуючи умови договорів, з 2016 року не сплачує орендну плату до місцевого бюджету, внаслідок чого виникла заборгованість в розмірі 800 тис. грн.

З метою стягнення коштів на користь міської ради Менською місцевою прокуратурою заявлено позов до боржника, який направлено до господарського суду м. Києва – за місцем реєстрації відповідача.

Робота з цих питань продовжується.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини