Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 09:18:20

У поліцейських Чернігівщини перебуває делегація поліції Естонії

21.02.2018   07:51Агенцiя

В рамках робочого візиту до ГУНП в Чернігівській області прибула делегація Лиунаської префектури Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки.

Зустріч із колегами з Євросоюзу відбулася в результаті спільної ініціативи поліції Естонської Республіки та Головного управління Національної поліції в Чернігівській області. Її мета – налагодження більш тісного співробітництва між поліцією Естонії та України.

Високі гості відкрили спільний проект «Розвиток центру патрульної служби і командно-контрольного управління в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області».

На зустрічі йшлося про обмін досвідом та співпрацю правоохоронних відомств двох країн. В ході перебування делегації поліції Естонії прибалтійські поліцейські зустрілися з керівним складом ГУНП в Чернігівській області, під час якої сторони презентували свої доповіді щодо організації роботи поліцейських відомств. Також були розглянуті структура, задачі, пріоритети й хід реформ у поліції.

Відкриваючи засідання, начальник Головного управління Нацполіції Чернігівщини Едуард Альохін відзначив: «Зараз наша співпраця переходить у практичну площину, бо до цього моменту воно носило ознайомчий інформаційний характер. Нині в Україні триває серйозне реформування поліції, яке не може обійтися від запозичення досвіду тих країн, де цей процес уже пройшов і приніс позитивні результати.

Основна наша задача – отримання досвіду наших естонських колег, який вони здобули під час реформування. Найближчим часом передбачені виїзди груп наших співробітників в Естонію, щоб на практиці побачити які переваги отримала поліція в результаті реформ. Переконаний, ми багато корисного там побачимо і впровадимо в нашу роботу».

Українська і естонська сторони висловили готовність обмінятися досвідом та співпрацювати у подальшому. Естонські поліцейські переконалися – українці не пасуть задніх у плані модернізації роботи відомства. Так, неприховане захоплення прибалтійських колег викликало знайомство з системою відеоспостереження «Мережа безпеки», яка нині охоплює всю Чернігівщину  і здатна  відслідковувати ситуацію у найвіддаленіших куточках Придесення.

Поліцейські з Євросоюзу докладно ознайомилися з принципом роботи системи відеоспостереження та відзначили високу ефективність її застосування на практиці. Делегація також ознайомилася з роботою чергової частини, ситуаційного центру та служби «102».

Начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП Анатолій Будьонний розповів делегації як відбувається реагування поліції на злочин від моменту надходження повідомлення до направлення на місце злочину слідчо-оперативної групи.   

Префект Південної префектури Департаменту поліції і прикордонної охорони Валло Копель у свою чергу відзначив, що насправді поліції Чернігівщини є чим пишатися, і він хотів би значно глибше ознайомитися з певними моментами організації роботи українських правоохоронців, включаючи вищезгадану систему відеоспостереження «Мережа безпеки».

Програма візиту також передбачала ознайомлення з роботою патрульної поліції області.

Після завершення офіційної програми гості із задоволенням відвідали місцеві музеї та ознайомилися з багатим історичним минулим Чернігова.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини