Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 08:12:12

До суду направлено черговий обвинувальний акт відносно лісопорушників

20.02.2018   12:18Агенцiя

Прилуцькою місцевою прокуратурою 15.02.2018 скеровано до Прилуцького міськрайонного суду черговий обвинувальний акт, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 КК України, а також позовну заяву про відшкодування шкоди заподіяної незаконною порубкою.

У ході досудового розслідування встановлено, що  мешканці Прилуцького району за по попередньою змовою групою осіб здійснили видалення 5 дерев породи «дуб», розташованих на території полезахисної смуги, чим заподіяли шкоду навколишньому природньому середовищу на суму понад 55 тис. грн.

Завдяки принциповій позиції прокурора в ході досудового розслідування, за ухвалою слідчого судді, накладено арешт на незаконно здобуту деревину, а також на знаряддя злочину: бензопили та автомобіль, на якому зловмисники прибули  на місце вчинення злочину.

Протягом 2018 року Прилуцькою місцевою прокуратурою направлено до суду 2 обвинувальних акта у кримінальних провадженнях пов’язаних із незаконним видаленням деревини.

Прилуцька місцева прокуратура й надалі вживатиме заходів, спрямованих на протидію злочинності у лісовій сфері.

Довідково: санкцією ч. 2 ст. 246 КК України передбачено покарання у виді  обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини