Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 12:06:06

Де заблукали підручники?

23.06.2012   09:18Агенцiя

У 2008-2009 навчальному році заклади освіти Чернігівщини були забезпечені підручниками на рівні 67%, а у 2010-2011 – тільки на 35% від потреби.

Це з’ясували фахівці Держфінінспекції в ході аудиторського дослідження ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів, за 2008-2011 роки.

Приміром, як показало дослідження, дошкільні заклади освіти в 2008-2009 навчальному році забезпечувалися посібниками на 10% від потреби, а навчальні заклади для дітей з особливими потребами в 2010-2011 навчальному році – на 9% від необхідного.

За висновком державних аудиторів причинами неефективного розподілу та недоотримання підручників та посібників у відповідності до замовлення стали суттєві вади механізму формування потреби, системи організації централізованих поставок, розподілу підручників та посібників та відсутність обмежень на формування вартості послуг за зберігання, комплектування та відвантаження навчальної літератури.


Тетяна Гречко, начальник відділу Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.