Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 13:35:14

Службовими особами одного із ВАТ м. Чернігова відчужене майно підприємства на суму 293 тис.грн.

23.06.2012   09:14Агенцiя

Прокуратурою міста Чернігова систематично проводяться перевірки у бюджетній сфері зокрема з питань законності відчуження майна, яке перебуває в податковій заставі у зв’язку з наявністю податкового боргу, тобто зобов’язань перед державою.

Встановлено, що службовими особами одного із ВАТ м. Чернігова відчужене майно підприємства на суму 293 тис.грн., яке перебувало в реєстрі обтяжень, так як воно було описане податковим органом, без дозволу податкової інспекції в місті Чернігові.

Згідно договору купівлі-продажу нерухомого майна від 16.12.09, ВАТ реалізовано цементний склад загальною площею 76,4 кв.м. та навіс загальною площею 75,8 кв.м., що складають 1/50 частину об’єктів нерухомості, розташованих по вул. Ціолковського, 39, на які поширюється право податкової застави згідно акту № 21606/10/24-012 від 14.12.09.

В подальшому, посадовими особами ВАТ 17.03.10 укладено договір купівлі-продажу крану баштового за ціною 174000 грн. з приватним підприємцем, який включено до переліку активів на які поширюється право податкової застави згідно акту опису активів № 25 від 04.12.08, складеного ДПІ у м. Чернігові.

В порушення п. 8.6 ст. 8 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, посадові особи ВАТ, зловживаючи службовим становищем здійснили відчуження активів, які перебували у податковій заставі без погодження з ДПІ у м. Чернігові, чим заподіяли державним інтересам тяжкі наслідки на суму 293 021 грн.

За вказаним фактом прокуратурою міста порушено кримінальну справу.

Ст. прокурор прокуратури міста Н.В. Пугач

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.