Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 00:29:35

За позовом прокуратури до бюджету стягнуто 620 тис. грн. витрат за зберігання нерозмитненої техніки

14.02.2018   07:46Агенцiя

Питання повноти стягнення коштів до бюджету є одним з пріоритетних напрямів діяльності прокуратури Чернігівської області.

Так, реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратурою пред’явлено позов про стягнення з приватного підприємства Харківщини 620 тис грн витрат на зберігання транспортних засобів на складі митного органу.

Підставою для вирішення  спору в судовому порядку стало те, що суб`єкт господарювання, використовуючи скасовані судові рішення про зобов’язання органу Державної фіскальної служби повернути транспортні засоби, ухилився від сплати коштів за їх зберігання на складах Чернігівської митниці.

Рішенням суду, яке залишено в силі судами апеляційної та касаційної інстанцій, позов задоволено в повному обсязі. З метою забезпечення позовних вимог прокурора судом накладено й арешт на розрахункові рахунки підприємства. У рамках виконавчого провадження накладено арешт і на транспортні засоби відповідача.

Наразі, за принципової та послідовної позиції прокуратури Чернігівської області рішення суду виконано та до бюджету стягнуто 620 тис грн заподіяних збитків.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини