Винесено вирок стосовно групи наркоторгівців
Апеляційний суд Чернігівської області залишив у силі вирок суду першої інстанції у кримінальній страві стосовно організованого злочинного угруповання.
Встановлено, що протягом вересня-грудня минулого року п’ять місцевих наркозалежних мешканців займалися придбанням, зберіганням та виготовленням з метою збуту, а також збутом особливо небезпечного наркотичного засобу.
Суд визнав винними усіх п’ятьох підсудних та призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 8 років з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.