Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 14:55:56

Завдяки уважним жителям Чернігівщини зменшується кількість стихійних сміттєзвалищ. Робота триває

13.02.2018   10:46Агенцiя

З вересня 2016 року до 5 лютого 2018 року до Чернігівської облдержадміністрації надійшло 73 звернень громадян щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ.

Найбільше нарікань у жителів Ічнянського району — 25 звернень. З Бобровицького району сигнали надходили 12 разів, з Чернігівського — 9, Козелецького — 8.

Завдяки високій екологічній свідомості та активності небайдужих громадян вдалося покращити стан довкілля та забезпечити оперативне знешкодження безгосподарських відходів.

Допомогти ліквідувати стихійні сміттєзвалища може кожен. Головне — вчасно сигналізувати про знайдене. Зручно це робити через електронний сервіс «Ecomapa.gov.ua», який включає інтерактивну мапу сміттєзвалищ України та мобільний додаток із функцією он-лайн сповіщення. Створити повідомлення легко — достатньо зайти на сайт, зареєструватися і надіслати звернення.

Отримана інформація оперативно опрацьовується модератором та наноситься на карту. У свою чергу, Мінприроди надсилає отриману інформацію до органів місцевої влади з вимогою їх ліквідувати.

Процес усунення порушень можна відслідкувати в оновлених статусах, передбачених додатками.

На зазначеному ресурсі можна знайти й корисну інформацію щодо утилізації відходів: відомості з Реєстру місць видалення відходів, переліки пунктів прийому вторинної сировини та ліцензіатів на поводження з небезпечними відходами.


За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів ОДА

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини