"Мистецькі барви" знову у Прилуках
На початку лютого у Прилуках відбувся ХVІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» за підтримки Міністерства культури України, Чернігівської облдержадміністрації та Прилуцької міської ради. Цьогоріч зібралося близько 800 конкурсантів з різних куточків України та з Республіки Білорусь.
Другий рік поспіль у номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» представлені роботи учнів Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Лауреатами «Мистецьких барв – 2018» стали учениці 5 класу Катерина Фурса у віковій категорії 6-10 років (друге місце) та 9 класу Наталія Набігуз у віковій категорії 15-18 років (третє місце).
До речі, у січні 2017-го учень 6 класу цього ж навчального закладу Денис Шинкаренко взяв участь у змаганнях на Кубок України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху (с. Яворів Львівської області). Денис зайняв І (3 км мас-старт, вільний стиль) і ІІ місця (спринт, вільний стиль 500 м). Підготував юного спортсмена до змагань заслужений тренер України з біатлону Сергій Тисенко.
За матеріалами Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.