Ярмарок "SALO-2018" пройшовуспішно, незважаючи на негоду. ФОТО
Другий щорічний чернігівський Fest-Ярмарок «SALO» зібрав минулої суботи понад сім тисяч відвідувачів та більше 90 учасників.
Провели його Центр громадськихініціатив та Обласна агенція регіонального розвитку "Вектор" на території Відкритого громадського простору «PubliсSpace «RemZavod».
«Негода не завадила нам зробитисправжнє свято для Чернігівцівта гостей нашогоміста», – сказав представникорганізаторів, директор Товариства "Творчий кластер "Ремзавод" Олександр Бондарев.
«До свята долучилися Рівненське фермерське підприємство "Калина", Державне підприємство "Чайка", філія "Чемер", Приватне орендне підприємство імені Войкова, Олексій Климчук, підприємство "Малинівські ковбаси", Торговий дім "Чернігівський", звичайно, Торгова марка "Наша Ряба" та ще чимало учасників із Чернігівської та інших областей України», – повідомила Центру Громадських Ініціатив Олена Тараненко.
Фест-Ярмарок почався з молитви, яку провів капелан, священик УПЦ КП отець Євген Орда. Чернігівці передали йому зібрані на заході добровільні внески. Наступного тижня він знов вирушає на Схід України, аби надати підтримку нашим воїнам.
Проведенню святкових заходів у Чернігові допомогла також Перша Чернігівська Сотня. Чимало наших земляків та гостей міста скуштували смачнючого кулішу, приготованого представниками Сотні та її командиром Валерієм Рябченком. Його виступ присутні на урочистому відкритті заходу слухали надзвичайно уважно.
Організатори вручили йому коровай та подарунки для українських воїнів.
Під час цьогорічного Фест-Ярмарку чернігівці та гості міста відвідали виставку-продаж сала та м'яса; завітали на виставку виробів із сала, які створили створили студенти Центру Професійно-технічної освіти під керівництвом директора Наталії Олексіївни Потехіної; спробували ковбасні вироби українського виробництва, шашлики та гарячі напої; переглянули виступи художніх колективів; діти охоче взяли участь у цікавих і веселих конкурсах. Представники Громадської організації «Алея Майстрів» до Свята виготовили мило у формі сала.
Нагадаємо, завданням фестивалю є удосконалення постійно діючого щосуботнього Фермерського ярмарку. Його метою є збереження та поглиблення культурних загальнонаціональних та місцевих традицій, формування нового подієвого туристичного маршруту, зазначають організатори.
Проводиться Фест-Ярмарок «Сало-2018» на підґрунті щосуботнього Фермерського ярмарку понад три роки за ініціативи Чернігівської міської ради та Чернігівської обласної державної адміністрації.
«Ярмарок сала - одна п'ятдесята того, що треба зробити. "Субота. Чернігів. Ярмарок!" - наш слоган. Наша мета - 50 фестивальних подій на рік. Ярмарки - щосуботи. Не лише традиційні, до яких долучаються наші фермери, а й тематичні, як цьогорічний ярмарок сала, як Різдвяний ярмарок. Заплановані ярмарок хліба, книжковий фест, інші. Так ми просуваємо бренд Чернігова», – говорять представники Центру Громадських Ініціатив.
Організатори також сподіваються, що до наступних Fest-Ярмарків різної тематики долучаться творчі, мистецькі виробничі спільноти Чернігівщини, вносячи неповторний колорит в ярмаркове дійство, популяризуючи свою творчість, талант, проявляючинезгаснулюбов до рідного краю.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.










