Розмір виплачених страхових сум збільшився на 7,5 млн. грн.
Станом на 1 січня 2018 року відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, здійснювали страхові виплати 3380 потерпілим на виробництві та членам їх сімей.
В тому числі 3204 - потерпілі в разі часткової чи повної втрати працездатності та 176 осіб, які втратили годувальника. З них 300 - потерпілі та утриманці, які тимчасово переселились з Донецької та Луганської областей.
За 2017 рік застрахованим особам та членам їх сімей відділеннями виплачено - 53,2 млн грн, в тому числі - 10,1 млн грн потерпілим -переселенцям. В порівнянні з цим же періодом 2016 року, розмір виплачених страхових сум збільшився на 7,5 млн грн, або на 16,4 %.
На сьогодні, починаючи з серпня 2014 року, до відділень звернулось із заявами про продовження страхових виплат 538 тимчасово - переміщених осіб, в тому числі - 268 осіб з Донецької та - 270 з Луганської областей.
На даний час здійснюється виплата щомісячних страхових сум 300 особам, в тому числі 137 - з Донецької та 163 з Луганської областей.
Всі потерпілі - переселенці так само і як потерпілі, які постійно обліковуються в відділеннях, своєчасно отримують страхові виплати.
Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.