Завершено розслідування стосовно слідчого поліції підозрюваного у службовому підробленні
Прокуратурою Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно слідчого одного з територіальних відділів поліції підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України (складання та видача завідомо неправдивих офіційних документів).
Установлено, що слідчий поліції, здійснюючи досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом крадіжки (ч. 1 ст. 185 КК України), підробив заяву потерпілої про припинення розгляду її звернення щодо викрадення майна, оскільки воно знайдено.
У подальшому вказаний підроблений документ став підставою для прийняття правоохоронцем рішення про закриття кримінального провадження.
Наразі обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
Апеляційним судом області 08.02.2018 залишено без змін рішення Новозаводського районного суду м. Чернігова про відсторонення правоохоронця від посади.
Довідково: санкція ч. 1 ст. 366 КК України за такі дії передбачає покарання у виді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.