Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 11:43:43

Лікарі рекомендують обмежити перебування у місцях масового скупчення людей

12.02.2018   08:09

Управлінням охорони здоров'я міської ради проводиться щоденний моніторинг рівня захворюваності на грип та ГРВІ серед населення міста.

Так, за IV та V тижні 2018 року у місті Чернігів захворіли відповідно 1840 осіб (в т.ч. 1239 дітей) та 2318 осіб (в т. ч 1715 дітей).

За даними минулого тижня епідпоріг не перевищено – мінус 23,17%.), проте вжиття заходів щодо профілактики захворюваності є доцільним.

Лікарі рекомендують обмежити перебування у місцях масового скупчення людей, проводити регулярні вологі прибирання та провітрювання приміщень, як виробничих так і житлових.

Але головним засобом захисту від грипу є вакцинація. В Чернігові на сьогодні проти грипу вакциновано 1115 осіб, серед яких 629 дітей.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.