За скаргою прокурора до реальної міри покарання засуджено обвинуваченого, який вчинив злочин проти власності
Колегія суддів апеляційного суду області 06.02.2018 за скаргою прокурора скасувала в частині призначеного покарання вирок Прилуцького міськрайонного суду, яким місцевого жителя за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка) та ч. 1 ст. 357 КК України (викрадення документів) звільнено від призначеного покарання у виді 3 років позбавлення волі з випробуванням.
У судовому засіданні підтверджено причетність обвинуваченого до крадіжок офіційних документів та майна жительки Прилуцького району, вчинених з попереднім проникненням до її житла та господарського приміщення, які винний вчинив в травні 2017 року.
Прокурором у суді звернуто увагу, що суд першої інстанції при ухваленні вироку не врахував, що обвинувачений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, в тому числі за вчинення майнових злочинів, відбував покарання у місцях позбавлення волі, проте на шлях виправлення не став і знову вчинив умисні злочини, один з яких є тяжким.
Апеляційний суд підтвердив правомірність правової позиції обвинувача про необхідність призначення покарання, яке слід відбувати реально, та засудив обвинуваченого до 3 років позбавлення волі.
Вирок набув законної сили.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18
З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.