Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:47:10

Пенсійний фонд в області підбив підсумки 2017-го

10.02.2018   10:13Агенцiя

Результати минулорічної роботи органів Пенсійного фонду в Чернігівській області проаналізували 9 лютого під час розширеного засідання колегії Головного управління фонду.

У заході взяли участь заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко та заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в області Юрій Юрченко повідомив, що минулоріч загальна сума видатків на пенсійні виплати, з урахуванням витрат на доставку пенсій, склала 7,97 мільярда гривень. Це на 914,5 мільйона гривень більше у порівнянні з 2016 роком.

Надходження коштів, контроль за сплатою яких здійснюється органами Пенсійного фонду, — 57,6 мільйона гривень (107% від плану).

Виконання надходжень частини єдиного внеску розподіленої на загальнообов’язкове державне соціальне страхування забезпечено на 122,4% — надійшло майже 2,7 мільярда гривень (139,3% у порівнянні з попереднім роком)

Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій, що згідно законодавства виплачуються за рахунок страхових внесків, — 50,2%.

При цьому рівень заборгованості з платежів склав 63,6 мільйона гривень. Задля зменшення боргів органами Фонду області вживалися відповідні заходи, зокрема, завдяки легалізації 2418 робочих місць додатково залучено понад 0,5 мільйона гривень єдиного соціального внеску. До суду подано 451 адміністративний позов на 23,5 мільйона гривень, з яких на користь органів Пенсійного фонду задоволено 347 на суму 21,3 мільйона гривень. Внаслідок позовної роботи на рахунки органів Фонду надійшло 6,3 мільйона.

В області призначено близько 10,6 тисячі пенсій, проведено майже 51 тисячу поточних перерахунків за зверненнями громадян, встановлено 297 пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Усього ж станом на 1 січня 2018 року на обліку перебуває 341,4 тисячі пенсіонерів (зменшення майже на 9 тисяч). На Чернігівщині отримують пенсії 2,6 тисячі внутрішньо переміщених осіб.

Минулоріч відбулися дві хвилі перерахунків пенсій — з 1 травня та 1 жовтня. Зокрема, з 1 жовтня перераховано пенсії майже 313 тисячам осіб, підвищені виплати одержали 301,7 тисячі пенсіонерів області — близько 91% від загальної кількості. Середній розмір пенсійної виплати в області у порівнянні з початком 2017 року збільшився на 479 гривень і станом на 1 січня 2018 року склав 2194 гривні.

Органи Пенсійного фонду в області працювали над покращенням процесу обслуговування громадян. У тому числі віддалені робочі місця для працівників Пенсійного фонду створені в 11 ОТГ, Національному університеті «Чернігівський колегіум імені Т.Г. Шевченка», Ніжинському державному університеті, комунальному підприємстві «Деснянське».

За результатами роботи у 2017 році обласний Пенсійний фонд у всеукраїнському рейтингу зайняв 7 місце, на 3 щаблі покращивши свої позиції.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.