Патрульні по гарячих слідах затримали двох зловмисників, що пограбували крамницю посеред білого дня
5 лютого о другій дня на лінію «102» надійшло повідомлення, що на вулиці Рокоссовського в одному з магазинів сталося пограбування – двоє невідомих, відволікши продавця, забрали гроші з прилавку.
На місце був негайно направлений один з екіпажів патрульної поліції, також інформацію про злочин отримали й інші екіпажі, які знаходилися поблизу від місця події.
Прибувши за вказаною адресою, патрульні опитали жінку-продавця та встановили прикмети ймовірних зловмисників. Заявниця розповіла поліцейським про двох молодих людей, описала, як вони виглядали та у що були одягнені. Орієнтування на розшук осіб отримали усі найближчі патрульні екіпажі.
За кілька кварталів від місця, де сталося пограбування, патрульні звернули увагу на двох молодиків, вигляд яких збігався з описом розшукуваних. Помітивши поліцейський автомобіль, що наближався, невідомі раптово кинулися навтьоки. Та далеко утікачі забігти не встигли, оскільки з іншого боку, на інформацію про переслідування ймовірних зловмисників, поспішав ще один патрульний екіпаж. Обох громадян правоохоронці затримали.
Потерпіла, як тільки їй показали молодих людей, одразу упізнала в них тих, хто забрав гроші з магазину. З моменту надходження інформації про пограбування на лінію «102» до моменту затримання зловмисників минуло трохи більше 20 хвилин.
На місце була викликана слідчо-оперативна група. Затриманими виявилися громадяни 1989 та 1987 років народження. Згодом до поліцейських надійшла інформація, що особи можуть бути причетними до скоєння в Чернігові кількох аналогічних злочинів, один з яких стався 1 лютого на сусідній вулиці.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12
20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19
Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.
Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 11:32
З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.