Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 16:25:53

Дороги ж розчищають 18 автомобілів і 1 навантажувач

09.02.2018   09:55

Прибиральникам зупинок транспорту комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради доводиться сьогодні нелегко. Сніг не припиняється.

Вночі 5 тракторів виїхали чистити сніг на тротуарах Чернігова. Дороги ж розчищають 18 автомобілів і 1 навантажувач.

Про це повідомив начальник комунального підприємства #АТП2528 Чернігівської міської ради Руслан #Волок.

«Нічна зміна, яка працювала з 20 години, передає #Чернігів для очищення. Через збільшення автотраспорту на дорогах, у нас працюватиме 16 одиниць техніки», - сказав він.

Як ми повідомляли, сніг у Чернігові розпочався 8 лютого, о 21:30 і вже через пывгодини нічна зміна комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради із 24 одиниць техніки одержала технічні завдання та почала посипати дороги сумішшю і чистити сніг.


Атп-2528 м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини