Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 8 лютого до 8:00 9 лютого.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення та 6 пожеж.
Стан доріг:
Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювали 91 одиниця техніки та 109 працівників від ДП «Чернігівський облавтодор».
Для допомоги власникам автотранспортних засобів щодо вивільнення їх із снігових заметів та забезпечення руху транспорту зареєстровано 2 випадки залучення техніки та особового складу підрозділів управління ДСНС України у Чернігівської області.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
Внаслідок несприятливих погодних умов (сильний мокрий сніг, дощ) 8 лютого сталося пошкодження повітряних ліній електропостачання в Ічнянському районі. Знеструмлене 1 ЛЕП 10 кВ та 4 трансформаторні підстанції. Без електропостачання залишилися мешканці 3 населених пунктів (всього 57 абонентів) в Ічнянському районі.
Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ «Чернігівобленерго».
Пожежі – 6, з них 3 пожежі в житловому секторі та 3 інші пожежі.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Штормове попередження:
9 лютого по м. Чернігову та області очікується сильний сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 8 лютого до 20 години 9 лютого очікується хмарна погода, сніг, мокрий сніг, вночі сильні опади, налипання мокрого снігу, слабка ожеледь, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура по області вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
По Чернігову сніг, мокрий сніг, вночі сильні опади, слабке налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 0-2º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.