Шість багатодітних родин Куликівщини отримали подарунки
6 лютого, з робочим візитом директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш перебувала в Куликівському районі.
В Куликівській райдержадміністрації шість багатодітних родин району отримали подарунки за кошти обласного бюджету. Це родини Колько Ірини Миколаївни, Ічанської Марини Іванівни, Бушко Олени Сергіївни з Жуківки, Ткаченко Людмили Борисівни з Виблів, Глузд Наталії Володимирівни з Ковчина та Сенченко Антоніни Василівни із Салтикової Дівиці. В кожній з цих родин виховують по п'ятеро діток.
Від імені обласної і районної влади теплими словами привітали родин директор Департаменту Ніна Лемеш, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд та заступник голови районної ради Юрій Крепосний.
Сертифікати на отримання двоярусних ліжок для дитячої кімнати отримали родини Колько, Ічанська, Сенченко, Ткаченко та Глузд . Власне самі ліжка будуть доправлені родинам упродовж двох днів 6-7 лютого. Родина Бушко ортимала в подарунок п'ять комплектів постільної білизни.
Всі подарунки придбані за кошти обласного бюджету в рамках Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.