Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 14:59:44

Чернігівські аудитори виявили резерви наповнення бюджету в Менській міській раді

07.02.2018   14:12

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Мена за 2013-2017 роки.

За результатами аудиту втрати бюджету становили 1,8 млн грн, неефективне використання коштів – майже 362 тис. грн, орієнтовний обсяг щорічних резервів наповнення бюджету – майже 232 тис. гривень.
Через надання безпідставної фінансової підтримки суб’єктам господарювання (пільги з орендної плати) упущено вигоду на суму понад 455 тис. гривень.

Незастосування базових показників встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки та неприведення договірних відносин до вимог законодавства призвело до недоотримання доходів міським бюджетом на суму понад 360 тис. гривень.

Через невиконання зобов’язань за умовами договору оренди землі щодо сплати орендної плати бюджет недоотримав понад 687 тис. гривень.
Під час аудиту було ініційовано проведення ревізії Менського міського бюджету, фінансово-господарської діяльності Менської міської ради за 2013-2017 роки.

За результатами ревізії виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 1,1  млн гривень.
За рахунок видатків загального та спеціального фонду міського бюджету покрито витрати відділу освіти Менської райдержадміністрації на утримання першокласників двох класів Менської ЗОШ І-ІII ступенів ім. Тараса Шевченка, що розміщені в будівлі дошкільного закладу Менської міської ради, на загальну суму майже 532 тис. грн, які районним бюджетом не відшкодовано.

За порушення законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 3 осіб. Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини