Рятувальники тричі надали допомогу водіям з вивільнення транспортних засобів зі складних ділянок доріг
Упродовж 6 лютого рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області тричі надали допомогу водіям з вивільнення транспортних засобів зі складних ділянок доріг.
О 12:25 до Служби порятунку "101" у Куликівському районі звернувся водій вантажного автомобіля "ГАЗ-53" з проханням вивільнити його транспортний засіб, який застряг на складній ділянці дороги поблизу села Бакланова Муравійка. Рятувальники 8-го Державного пожежно-рятувального посту пожежною автоцистерною підвищеної прохідності відбуксирували вантажівку із проблемної ділянки дороги.
О 15:45 рятувальники 3-го Державного пожежно-рятувального посту смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району вивільнили з проблемної ділянки дороги біля села Слабин вантажний автомобіль "IVECO".
О 15:55 рятувальники 13-ої Державного пожежно-рятувальної частини м. Прилуки вивільнили біля смт Ладан автомобіль "ГАЗ-330232".
Загалом до надання допомоги від підрозділів УДСНС України у Чернігівській області залучались 10 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.