За матеріалами СБУ засуджено інформатора терористичної організації "ЛНР"
На Луганщині за матеріалами Служби безпеки України Рубіжанський міський суд засудив до трьох з половиною років позбавлення волі інформатора одного з незаконних збройних формувань так званої «ЛНР».
Оперативна група Управління СБУ у Чернігівській області затримала спільника терористів у травні 2016 року в місті Золоте на Луганщині.
Співробітники спецслужби встановили, що місцевий мешканець передавав бойовикам дані про дислокацію, переміщення, кількісний склад та озброєння підрозділів Збройних Сил України в районі проведення антитерористичної операції.
Суд визнав зловмисника винним за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.
Вирок суду набрав законної сили.
Прес-центр СБ України
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression