Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 12:56:44

Прокуратурою області завершено розслідування за фактом постачання правоохоронцем наркотиків до Чернігівського слідчого ізолятора

01.02.2018   10:31Агенцiя

Слідчим відділом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно працівника одного з територіальних відділень поліції та засудженої, які організували передачу особливо небезпечних наркотичних засобів особам, які утримуються в Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

Встановлено, що у листопаді 2017 року правоохоронець з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у місця позбавлення волі, діючи за попередньою змовою із засудженою, під приводом проведення поза межами установи виконання покарань за її участю слідчих дій, незаконно організував придбання, зберігання та перевезення опію ацетильованого до слідчого ізолятора.

Органом досудового розслідування дії працівника поліції та засудженої кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, збут та передача наркотичних засобів у місця позбавлення волі).

Обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково:  санкція ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини