Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 07:41:57

На телефони підприємців знову надходять дзвінки від осіб, які представляються керівниками фіскальної служби

01.02.2018   07:37Агенцiя

До відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області надійшла інформація про те, що на телефони підприємців знову надходять дзвінки від осіб, які представляються керівниками фіскальної служби області.

Мета цих дзвінків – отримання грошей. Підстави для вимагання вигадують найрізноманітніші. Можливі варіанти «за не проведення перевірки», в іншому випадку обіцяють «не притягувати до відповідальності за порушення», або просять «профінансувати» вигадані заходи, тощо.  Можуть навіть залишати телефонний номер нібито «для зворотного зв’язку».
 
Шахраї користуються телефонними номерами: (093) 170-10-57, (066) 296-08-45.

Звертаємо вашу увагу! Такі вимоги є провокацією і дискредитують працівників податкових органів.

Своїми діями шахраї не лише наносять збитки суб’єктам господарювання, але й підривають авторитет органів Державної фіскальної служби.

Шановні підприємці Чернігівщини! Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації. Якщо ж траплятимуться (чи були) такі телефонні дзвінки, не замовчуйте факти, а негайно повідомляйте  за номером телефону відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області: (0462) 668-522.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини