Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 06:02:43

Поліція розшукує шахрая, який видурив у бабусі 9 тисяч гривень

01.02.2018   07:25

Поліція Борзнянщини відкрила кримінальне провадження за фактом шахрайства. Аферист обміняв сувенірні п’ятисотки на справжні дев’ять тисяч гривень старенької.

До Борзнянського відділення поліції надійшла інформація, що до господарства 81-річної жительки одного з сіл району зайшов невідомий чоловік, який під приводом обміну грошей заволодів 9000 гривень потерпілої, «обмінявши» у неї справжні гроші на сувенірні 500-гривневі купюри.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група Борзнянського відділення поліції, правоохоронці опитали потерпілу та влучили сувенірні гроші.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), що передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Проводиться досудове розслідування, поліція розшукує зловмисника, а громадянам вкотре нагадує, що ніяких грошових реформ в Україні не проводиться.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини